-
10 CLAWS OF 2 YEARSRegular price 12,90€Regular priceUnit price per
15,90€Sale price 12,90€ -
10 CLAWS OF 2 YEARSRegular price 12,90€Regular priceUnit price per
15,90€Sale price 12,90€ -
10 CLAWS OF 2 YEARSRegular price 12,90€Regular priceUnit price per
15,90€Sale price 12,90€ -
-
-
1 BULBERegular price 4,90€Regular priceUnit price per
-
1 BULBERegular price 7,90€Regular priceUnit price per
-
500 GRAM NET - AROUND 25 BULBILLESRegular price 6,20€Regular priceUnit price per
8,90€Sale price 6,20€ -
500 GRAM NET - AROUND 25 BULBILLESRegular price 8,90€Regular priceUnit price per
-
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 4,20€Regular priceUnit price per
-
About 60 bulbilsRegular price 4,90€Regular priceUnit price per
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 3,15€Regular priceUnit price per
4,50€Sale price 3,15€ -
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 4,20€Regular priceUnit price per
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 4,50€Regular priceUnit price per
-
1.5KG NET ABOUT A DOZEN ROOTSRegular price 9,95€Regular priceUnit price per
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 2,70€Regular priceUnit price per
3,90€Sale price 2,70€Sold out -
10 CLAWS OF 2 YEARSRegular price 12,90€Regular priceUnit price per
15,90€Sale price 12,90€Sold out -
500 GRAM NET - AROUND 25 BULBILLESRegular price 7,90€Regular priceUnit price perSold out
-
1 PLANTRegular price 6,90€Regular priceUnit price perSold out
-
Sold out
-
1 STUMP SHRED - 2 yearsRegular price 7,50€Regular priceUnit price perSold out
-
1 STUMP SHARDRegular price 5,50€Regular priceUnit price per
7,50€Sale price 5,50€Sold out -
500 GRAM NET - AROUND 25 BULBILLESRegular price 7,90€Regular priceUnit price perSold out
-
3 TUBERSRegular price 6,90€Regular priceUnit price perSold out
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 3,90€Regular priceUnit price perSold out
-
5 TUBERSRegular price 6,90€Regular priceUnit price perSold out
-
1 FRUITRegular price 7,50€Regular priceUnit price perSold out
-
5 TUBERSRegular price 6,90€Regular priceUnit price perSold out
-
250 GRAMS - APPROXIMATELY 50 BULBILLESRegular price 4,20€Regular priceUnit price perSold out
-
Sold out
-
Sold out
-
500 GRAM NET - AROUND 25 BULBILLESRegular price 8,90€Regular priceUnit price perSold out
-
1 stump chipRegular price 6,90€Regular priceUnit price perSold out
-
3 CAIEUXRegular price 7,90€Regular priceUnit price per